Actueel weer Amsterdam (Zuidoost)
Laatste update: 2026-05-20 om 06:15 uur
| Temperatuur | 13.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1013.7 hPa |
| Barometer trend | Enable Cumulus pressure trend |
| Maximale windsnelheid | 98.6 km/u om 05:20 u |
| Minimum temp. | 12.5 °C om 05:01 u |
| Maximum temp. | 13.5 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.0 °C |
| Hitte index | 13.0 °C |
| Dauwpunt | 12.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 99.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:38 u |
| Zon onder | 21:37 u |